Re:Re:ako získať deti do svojej starostlivosti

Dušan | 23.04.2017

Ahoj Rasťo.
Som rád, že si reagoval na môj článok. To čo prežívaš je to isté čo mám ja. matka sa správa podobne k deťom. Snaží sa ich rozdeliť. Ale na vlastnú päsť som zisťoval čo je za tým všetkým. Neverili mi ani na sociálke, ale povedal som im na rovinu a riešili to s psychológom, ktorý na moju radosť potvrdil moje zistenia. Matka detí moja budúca ex mi doteraz nepredstavila svojho biologického otca. Tvrdila spolu s matkou, že je to alkoholik a tyran. Zistil som si kde býva a šiel za ním. Predstavil som sa a on mi len so slzami v očiach podal ruku a zaželal úprimnú sústrasť. Rozpovedal mi svoj príbeh akosi inak. Spravil som si názor. Zisťoval som ďalej. Nevlastný otec mojej ex mi tvrdil niečo iné a vyrozprával mi svoj príbeh. Vyhľadal som jeho syna. Svokor neodpovedal na listy, nereagoval na jeho výzvy aby sa stretli, zanevrel na neho a nenávidí ho. Syn sa sním snaží spojiť 17 rokov. Bezúspešne. Švagor 2 x rozvedený bez vlastného názoru, býva s deťmi u matky - svokry. Deti mu pridelil súd,lebo som im trochu pomohol. Matka jeho detí ? Utiekla od nich, lebo sa to tam údajne nedalo. Babka bola generál. To isté sa robí s mojou ex. Nemá vlastný názor a len hľadajú ako ublížiť nielen mne,ale všetkým okolo seba. Predstav si, títo ľudia sa stretli, bývajú pod jednou strechou a navzájom sa predbiehajú kto komu a ako ublíži. Ja som len psychopat, ktorý deťom utiera zadky a rozširuje o nich lož. Dodnes deň som nevidel jedinú kamarátku ženy alebo známych spomínanej rodiny. Neustále dostávam listy, kde ma dávajú na súd a veci podobné. Stojí to nemalé peniaze ktoré by si mohli užiť naše deti. Domácnosť je na mne a len smutne hľadím a pozorujem čo kedy kde zmizne. Je to smutné,ale skúšam sa na to povzniesť. Už máme za sebou súdneho znalca a čakáme na výsledok znaleckého posudku a potom sná´d pojednávanie a všetko sa skončí. teda prvá etapa. Neviem čo bude ďalej a ako mám postupovať a čo bude v budúcnosti,ale jedno je isté, že lásku čo som cítil k ich matke a ktorú by som mal dať a dávať inej osobe celú venujem len svojim deťom ktoré sú mi nadovšetko. je to jediné čo na tomto svete mám. I keď sa cela rodina predbieha v tom ako odlúčiť a postaviť deti proti mne. Majú to v génoch a je mi ľúto, že na to neexistuje § ako zabrániť spolužitiu takým ľudom. Preto sa drž a časť matkám, čo sú schopné obetovať aj to posledné kvôli deťom a nedopustia to čo prežívame niektorý. Snažil som sa ženu pochopiť, chodím k psychologičke, aby som vedel odpovedať na otázky aj deťom. Ale pochopiť takú ženu ? Nemožné.

Pridať nový príspevok

Príbehy

V tejto rubrike nie sú žiadne články.

Blog

Prvá správa

25.01.2010 09:18
Dnes bol spustený náš nový blog. Prosím sledujte ho, budeme sa snažiť prinášať vždy aktuálne informácie. Čítať správy tohto blogu je možné aj cez RSS kanál.

Novinky

Striedava výchova

08.03.2010 11:12
Striedavá výchova – cesta k zachovaniu rodičovstva Často tým najťažším pre dieťa nie je samotný rozvod, ale smutná skutočnosť po ňom, kedy jeden z rodičov – najčastejšie otec – musel odísť. V našich podmienkach – v povedomí sudcov aj ľudí stále pretrváva názor, že dieťa patrí mame a otec je vo...

Nový zákon o rodine lepšia ochrana práv dieťaťa

25.01.2010 17:09
Dá sa konštatovať, že nový Zákon o rodine poskytuje väčšiu ochranu práv maloletého dieťaťa? Nový zákon o rodine upravuje v podstate tie isté práva dieťaťa ako predchádzajúci zákon. Napríklad právo dieťaťa na riadnu výchovu, právo dieťaťa na výchovu v rodinnom prostredí, právo na riadnu správu jeho...

Novinky....

25.01.2010 09:57
Práve dnes vznikla nová web stránka, zameraná na pomoc pri riešení práv otcov. Preto by som Vás chcel požiadať o pravdivé informácie, ktoré budete zverejňovať. Vulgarizmy a iné nevhodne chovanie, bude riešene blokáciou prístupu a uverejňovania Vašich príbehov a sprav. Neponúkame Vám právnu...